Some say to survive it, you have to be as Mad as a Hatter.
Which luckily I AM! (Alice in W.)

Surprise!Surprise!

29. ledna 2011 v 21:44 | Maškaráda |  Yeah, Yeah, Yeah, Bla, bla, bla
To pondělí byl školní ples. Roztančená z tanečních doběhla na sraz v metru. V šatech dlouhých či krátkých se skupinka šílených holek vydala směrem k místu konání. 

Nohy bolely, jak trpěly na vysokých podpatcích. Všichni upravení - v róbě či v saku a kravatě. Očima bloudila po parketě, po párech tančících, po skupinkách u baru a po stolečkách, kde se lidé smály a hlučely spolu s hudbou.

První děsivý zážitek. Koukala z jednoho vysokého patra dolů na parket. Najednou se za ní objevil Hamlet. Jako by ho vystřihly ze hry, když jeho postavu Shakespeare vytvářel. měla štěstí, její povedená kamarádka se rozhodla je pro tentokrát neseznámit.

Nohy bolely ještě více. Viděla většinu spolužáků a ještě více než obvykle se jí zvedal žaludek. Nechápala, jak s těmito lidmi může být ve třídě. Chápala jen minimum lidí. Většina z nich seděla vedle ní na schodech. Dohromady na tom kameni seděly čtyři cvoci.

Mihl se kolem. Málem ho nezaregistrovala. Buřinka, rozčepýřené vlasy, sako, bílá košile a naprosto mimózní pohled. Jen se jí to zdálo, určitě. Ale postupem večera ho potkala několikrát. Naprosto dokonalý šílenec. U sloupu vyfukoval koutkem úst cigaretový kouř. Ani to jí nevadilo (u jiných, jako například u Hamleta, jí kouření vadí).

Rozhodla se. V mysli měla prázdno, ale v očích jakousi zvláštní odhodlanost. Byla, je a bude cvok. A proto musí dělat takové šílené věci. Vyšla naproti němu. Seděl u stolku, sako přehozené přes židli. Chytla pohled jeho kamaráda a naznačila větu: "Můžu?" Přistoupila k němu a on s otázkou v očích se na ní podíval. Byl to definitivně on.
"Ahoj, vypadáš jako Kloboučník"
S těmito slovy zas odešla. Nebrala na vědomí to, že byl asi naprosto mimo z alkoholu a cigaret a že si to nebude další ráno pamatovat. Viděla ho, potkala ho.


Děkuju...........


(Deviantart by ~7Klaus)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Berry Berry | Web | 30. ledna 2011 v 19:06 | Reagovat

Jsem paf z tvého zážitku. To ti určitě vynahradilo celý večer, ne?

2 Maškaráda Maškaráda | Web | 2. února 2011 v 23:03 | Reagovat

Naprosto.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama