Some say to survive it, you have to be as Mad as a Hatter.
Which luckily I AM! (Alice in W.)

Květen 2011

Towel day 2011

25. května 2011 v 22:29 | Zarkovní frúd Maškaráda |  Yeah, Yeah, Yeah, Bla, bla, bla
/42/ U Zarquona! Ten čas létá hyperprostorovou rychlostí - VŽUM! Jeden si ani nevšimne, že už zas je 25.5. (nechtěla jsem napsat člověk, protože by to v dnešním případě bylo značně diskriminující).
Naneštěstí jsem nemohla jít na sraz všech Stopařů a poslechnout si kapku té třetí nejhorší poezie ve vesmíru, ale i tak to byl skvělý den. Nic vás tak nenaladí, jako když cestou do nenáviděné budovy vám popřeje jakýsi čtyřicetiletý pán "Dobrý ručníkový den!" (samozřejmě, že on měl také ručník).

Yay!

Takže napříště jako správný Stopař berte ručník. Protože bez ručníku se v galaxii neobejdete. takže víte, kde máte svůj ručník?
Jo a ještě něco: Nepropadejte panice!


(dnes jsou dva obrázky - Towel, a must for Hitchhiker by iurichiba a Hitchhiker stamp darthhomie1 )

What am I fighting for?

15. května 2011 v 19:43 | Maškaráda
Hlasitost na maximum. Nikoho neslyší. Ani vlastní bušení srdce. Nic totiž není. Nic totiž neexistuje. Ostré kytary točily melodii a hluboké rány bubnů udávaly rytmus. Hlasitost přesáhla povolenou hranici. Svět se rozmazal do jedné šmouhy, barvy se slily a duněly v rytmu tvrdé hudby. Všechno se ztrácí. Poslední vtěřiny. A pak znovu. Dokola a dokola se mačká tlačítko "Replay". Ohlušující hlasitost muziky linoucí se ze sluchátek řvala. Všechno zmizelo. Nebylo prostě nic.....


"Slečno? Slečno? Je konečná, musíte vystoupit."

Nedokážu se soustředit. Nedokážu pracovat, mám v hlavě naprosté prázdno. A není to jenom tím, že je v uších zapnutá mp3. Někdy ji také vypnu. I tak mám, ale problém pracovat, učit se - prostě fungovat. Nicméně:

Máme bronz. A teď jen ti Finové to nesmí pokazit.

(Deviantart - by `larafairie)