Some say to survive it, you have to be as Mad as a Hatter.
Which luckily I AM! (Alice in W.)

Říjen 2011

Long time no see

28. října 2011 v 16:42 | Maškaráda |  Yeah, Yeah, Yeah, Bla, bla, bla
Jediný zvuk, který přerušoval ticho v mrtvém bytě byl zvonící telefon. Zvuk se odrážel od prázdných cihlových stěn a s ozvěnou sebe sama se vracel do obrovského prostoru obývacího pokoje. Crrrr! Stále a stále se někdo dožadoval přítomnosti osoby, která tu nebyla. Odešla? Kam. A když už proč se neozvala? Všechny otázky, všechny obavy, všechny nevyřčené starosti se kupily v koncentrovaném ustavičném zvonění telefonu.
Cr
Crr
Crrr
Crrrr
Ozvaly se zvuk dopadajících kapek na zem a někdo zvedl sluchátko.
"Jen jsem si myla vlasy."Nějak dlouho jsem tu nebyla. Ne, že by nebyl čas, ale nebyla chuť. Nějak jsem se nedokázala usměrnit k tomu napsat alespoň jediné slovo. Ale tak to je poslední dobou vždy. A jako obvykle se to najednou změní. Bam! Stanou se nemyslitelné věci a Bam! překoupou svět vzhůru nohama. Ačkoliv jsem si ještě nevšimla, že bych visela hlavou dolů. Strop je stále nahoře a nohy stále dole. Jenže jak víme, že to dole je opravdu dole a že to není nahoře?

Takovými věcmi se teď zabývám. V mysli zbývá málo příčetných myšlenek. Je jich opravdu pomálu, ale překvapivě mi to ani nevadí. Střízlivost mozku je.....abych řekla po pravdě......na nic. Není to žádná sranda. A o tu jde.

Abych ale nezapomněl ty "normální" věci. Někdy /až se mi bude chtít/ sepíšu všechny ty akce, kterých jsem se zúčastnila. Byly úžasné - člověk vypnul z jedniček a nul do dýchatelných vod volného večera.

Tak či tak - konec prozatím.