Some say to survive it, you have to be as Mad as a Hatter.
Which luckily I AM! (Alice in W.)

Prosinec 2011

Time is only an illusion

5. prosince 2011 v 22:30 | Maškaráda |  Yeah, Yeah, Yeah, Bla, bla, bla
Byl listopad. Ale už není. Všechny listy spadly a teď leží na zemi tváří k zemi a litují nás, kteří máme pohled zahleďěný do země. My nebe nevidíme. Nevidíme kapky podzimních bouřek, nevidíme černá mračna magnetizující sníh do nížin, nevidíme úprky zbylých listů, kteří chtějí stejně tak jako ptáci do teplých krajin. Proč alespoň jednou nezvedneme hluboce skloňenou hlavu a neposlechneme si burácivý odchod září. Října. Listopadu.
Byl listopad, ale už není. Listy spadly a odešly. Jestli jsme pro ně plakali, bylo to jen kvůli jejich svobodě. My chceme stejně jako oni opustit chlad zmrzlého betonu a rozletět se do tmavomodrého světa mračen.Dnes jsem usnula v křečovité poloze na jedné polovině poloviny postele. Po vzbuzení jsem se pokoušela vstát, ale nemohla jsem došlápnout na jednu nohu, jak byla v nepřirozené poloze. Nakonec se mi to podařilo, ale strašně mne bolela hlava. Připadala jsem si, jak opilá. Kdyby to někdo viděl......scéna k nezaplacení. Dotyčná kulhá po pokoji a malátně se chytá stěn, jako kdyby se bála, že se rozjedou pryč.
Upřímně si myslím, že tento stav vyjadřuje mé dnešní (vlastně celodobé) rozpoložení. Ojojojojoj stojí to za...no...takové to správné slovo se sem ani nehodí napsat.
Mám toho tolik, co bych chtěla říct, jenže nedokážu usměrnit prsty, aby psaly ony požadované nápady. tak někdy příště tedy.

Teď jako ten listopad odcházím.............


(Deviantart - November sunset - 1 by ~galdranorn)